Licówki porcelanowe

Licówki porcelanowe to cieniutkie płatki, które są przyklejane na powierzchnie zęba w celu poprawienia jego estetyki. Dzięki zastosowaniu tej metody można zamaskować takie niedoskonałości jak przebarwienia czy poszerzenia a nawet całkowicie zmienić kształt zęba. Dzięki licówką możliwe jest uzyskanie hooliwodskiego uśmiechu bez konieczności długotrwałego leczenia.

   

Dla kogo przeznaczone są licówki zębów?

Licówka umożliwia rozjaśnienie, wysłużenie, poszerzenie zębów. Można za jej pomocą zlikwidować szpary między zębami. Jest to dokonały wybór dla osób, które w krótkim czasie chcą wykonać korektę uśmiechu bez konieczności długotrwałego leczenia.

   

Jakie są zalety licówek zębów?

Największą zaletą licówek jest możliwość szybkiej korekty bez konieczności odbywania długiego leczenia. Po ich przyklejeniu, zęby od razu zmieniają swój wygląd. Dzięki temu pacjent, może cieszyć się pięknym uśmiechem bez konieczności odbywania długiego leczenia.

   

Jakie są rodzaje licówek zębów?

Licówki porcelanowe – to cienkie płytki z materiału ceramicznego, które przykleja się na powierzchnię zęba w celu zamaskowania ich niedoskonałości. Struktura licówek przypomina naturalne szkliwo, dzięki temu jest to idealne rozwiązanie do poprawy wyglądu zębów przednich.

Licówki kompozytowe – są one znacznie tańsze od licówek porcelanowych. Wykonane są w całości z najwyższej jakości kompozytów. W odróżnieniu od pełnych rekonstrukcji nie wymaga ona ingerencji w szkliwo zębów. Dodatkowo zabieg jest całkowicie odwracalny.  Czytaj więcej…

   

Cennik

Konsultacja150
Licówka porcelanowa2000-2000

Zabiegi wykonuje

Dr Edyta Gasperowicz absolwentka Akademii Medycznej w Gdańsku. Jej głównym zainteresowaniem jest stomatologia estetyczna, implantoptotetyka oraz protetyka. Uczestniczyła w wielu kursach oraz konferencjach związanych właśnie z tymi dziedzinami. Stale podnosi swoje umiejętności. Była wieloletnim członkiem PASEPolskiej Akademii Stomatologii Estetycznej, która jest filią IFED (International Federation of Esthetic Dentistry).

Rejestracja Online

Umów się na wizytę

+ 48 504 100 533

rejestracja@curodental.com